המכללה הפיננסית
מאמרים ופוסטים נוספים:

כשהצעדים קטנים ההצלחה ענקית!

היי, אני שמח שאת\ה קורא\ת את הפוסט הזה.

חשוב להפנים שכדי להשיג הצלחה וחופש כלכלי, הכנסה מספקת ובהמשך גם פאסיבית שתאפשר לך להתרכז בדברים שחשובים לך באמת, אין ברירה אלא להפסיק למכור את הזמן שלך - המשאב החשוב ביותר.

אני רוצה להסביר לך בקצרה כיצד נבנית הצלחה אחת גדולה. למעשה, אם במקרה המוצא שלך הוא סיני, יש לך יתרון גדול :) כדי להשיג הצלחה גדולה, עלינו לעשות דבר אחד, פעולות קטנות ונכונות לאורך זמן - זהו הסוד הגדול של כל המצליחנים.

כדי להשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו אנו צריכים לפעול כמו פועלים סינים, לשים מדי יום ביומו עוד כמה אבנים בחומת החזון שלנו ולהבין שמדובר בתהליךשלוקח זמן - But "Quiters never win, and winners never quit"

אז במקביל לעבודה ולאוסף המטלות היומיומיות, עלינו להקפיד לעשות כל יום ביומו מספר פעולות קטנות לכיוון המטרות שאנו שואפים להשיג. את רומא לא בנו ביום אחד, וגם לו את חומת סין, פייסבוק, גוגל, וויז, ולמעשה שום דבר שאותו אנו תופסים בתור הצלחה גדולה.

אז חשוב מאוד תמיד להמשיך לחלום ותמיד להמשיך לעשות, לא משנה עד כמה קשה היא הדרך (אך חשוב שתהיה פשוטה!) ומאותו רגע שזה יהיה ברור לך ב-100% השגת המטרות שלך הופכת להיות עניין של זמן בלבד.

שבוע טוב והמון בהצלחה! פרקטיקה - השקעות ועצמאות פיננסית.

#אביבאוחנה #איךעושיםכסף #הגשמה #הגשמהעצמית #הכנסהנוספת #הצלחה #הצלחהבחיים #הצלחהעסקית #הצלחח #השקעה #השקעהבעסק #השקעות #השקעותבנדלן #השקעותועצמאותפיננסית #התנהלותפיננסית #התפתחותאישית #חייםטובים #יזמותבעסקים #יזמותעסקית #להיותעצמאי #לימודהשקעות #לימודיהשקעות #לימודיהשקעותבנדלן #לימודינדלן #לימודיעסקים #לעשותכסף #נדלן #נסיקהעסקית #סיפוקבחיים #עסק #עסקמצליח #עסקעצמאי #עסקים #עצמאותכלכלית #עצמאותפיננסית #עצמאי #פנסיה #פרקטיקה #קורסהשקעותבנדלן #קורסיזמותעסקית #קורסנדלן #קורסעסקים #שגשוג