המכללה הפיננסית

 

 

האם כל אחד יכול ליצור עצמאות כלכלית?
 

עם הידע והכלים הנכונים, גם ללא תואר בכלכלה או במנהל עסקים ואפילו ללא הון עצמי גבוה, זה אפשרי גם עבורך ליצור עצמאות כלכלית, לאתר הזדמנויות עסקיות בתחומך ולבצע לפחות שתי השקעות מוצלחות בשנה, שישאירו בידייך תשואה גבוהה ורווחים נאים! 
אנו מזמינים גם אותך לעבור מהמושב האחורי במוכנית חייך לכיסא הנהג!

 

 

 

אם אין לי יותר מדי כסף, האם עדיין אוכל להצליח?

אפשרי בהחלט! חלק ניכר ממשקיעי הנדל"ן ומאנשי העסקים המצליחים, נכנסו לתחום שברשותם היה הון נמוך מאוד וחלקם אף התחילו בזמן שהיו שקועים בחובות. יש משקיעים רבים ובעלי הון שמעוניינים להשקיע את כספם בהזדמנויות טובות כאשר יהיו בידיכם הכלים לאתר עסקת נדל"ן והזדמנות עסקית טובה אתם תופתעו לגלות כמה אנשים "יעמדו בתור" להיות שותפים שלכם ולהכניס כסף לעסקה, גם אם אין לכם כסף בכלל!

 

 

 

רגע אבל בתקשורת אומרים שהשוק יורד ושיש בועת מחירים לא?

משקיע נדל"ן מקצועי ואנשי עסקים מצליחים ככלל, יודעים להשקיע, ליזום ולנצל את הזדמנויות השוק גם בשוק יורד וגם בשוק עולה. חלק מהמצליחים אפילו סבורים שדווקא שהשוק יורד והתקשורת מפחידה את כולם ודווקא שכולם "יושבים על הגדר" הסיכוי לאתר ולבצע עסקה הזדמנותית אף גבוה יותר מבשוק עולה.
"כשכולם חמדנים תהיה פחדן, וכשכולם פחדנים, תהיה חמדן!" וורן באפט

 

 

 

אבל כשהשוק עולה עדיין ניתן להרוויח בנדל"ן נכון?

ודאי, תמיד יהיו הזדמנויות טובות בנדל"ן, גם כשהשוק עולה וגם כשהוא יורד.
השאלה הנכונה יותר במקרה זה היא האם אתם ובלי כל קשר לתנאי השוק יודעים לאתר ולברור את העסקה בעלת הפוטנציאל הגבוה ולהבין אם העסקה אכן מתאימה לכם ולמטרותיכם הכלכליות.
בכל אופן,  אנשי עסקים מיומנים, בעלי הארגז הכלים הנכון, ידעו בדיוק מה עליהם לעשות כדי להצליח בכל תקופה, בכל זמן ובכל מקום.

 

 

 

אופס... אבל אם עדיין אין לי מטרות כלכליות?
 

אז למה אתם מחכים?

מי ידאג לכם? הממשלה? קרנות הפנסיה שלוקחות מכם שליש עבור דמי הניהול? עם השנים תוחלת החיים רק עולה וממחקרים רבים המתפרסמים בימים אלה עולה מסקנה מדאיגה כיבעתיד הלא רחוק אנשים רבים שלא פעלו ולקחו את האחריות הפיננסית לידיהם וסמכו על המעסיק שידאג להם ימצאו עצמם לעת זקנה מחוסרי כל כיוון שלא ידעו להגדיר את מטרותיהם הכלכליות ולא רכשו את הכלים הדרושים להשגתן.

ברגע שיש לכם מטרה כלכלית ברורה וברגע שבו תדעו כיצד בדיוק עליכם לפעול על מנת להשיגה, הדרך תתגלה למול עיניכם ותבינו שחיים חופשיים מדאגות פיננסיות אפשריים גם עבורכם. "אדם שאין לו תוכנית יהפוך בסופו של דבר לחלק מתוכניותיו של אדם אחר"

 

 

 

טוב אני חייב להודות שזה נשמע לי מעניין אך אני עדיין לא בטוח לגבי זה, מה אפשר לעשות?
 

חשוב לנו מאוד שהחלטתכם ללמוד ולהיכנס לתחום העסקים וההשקעות בנדל"ן תגיע ממקום אמיתי ושלם כאשר אתם בטוחים שמגיע לכם עתיד טוב ויותר וכשאתם מוכנים לעשות את הנדרש על מנת להשיג את שמגיע לכם.

לכן, אנו מאוד ממליצים לכם להגיע לסדנת המבוא המרתקת שלנו "הסדנה להשקעות ועצמאות פיננסית, 

ההשתתפות בסדנה היא במחיר סמלי, ללא כל התחיבות מצידכם, ובאחריות מלאה.
בכוחה של הסדנה לסייע לכם רבות להגיע להחלטה המושכלת עבורכם.

 

 

 

אם הסדנה כל כך טובה, אז איך זה שמחירה זול כל כך?
 

אנו נותנים את הסדנה לקהל הרחב במחיר היכרות מיוחד על מנת לחשוף כמה שיותר אנשים לפוטנציאל הגלום בהם ולאפשרויות שיש להם להשגת עצמאות כלכלית.
על מנת לנטרל כל חשש וספק (שאנו יודעים שלעיתים יש בהתחלה) אנו מאפשרים לכל אחת ואחד להשתתף בסדנה במחיר שלא משאיר כל מקום להתלבטות וכמובן לקבל אחריות מלאה להחזר כספי מלא, כך שאין לך כל סיכון!
אז אל תתנו לסקפטיות למנוע מכם את פריצת הדרך, הרשמו עכשיו ובואו והווכחו בעצמכם.
(עדכון - תכני הסדנה הועברו לסדנה דיגיטלית שניתנת בחינם לצפיה מהמחשב שלך - בלחיצה כאן)

 

 

 

אתם בטוחים שזה אפשרי גם עבורי?
 

כולנו נולדנו עם היכולות הנדרשות להגשים את חלומותינו - "אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה" - אך בדרך, החינוך שקיבלנו בביה"ס ומבית, יצר אצל כמעט כולנו חסמים מנטאליים, תבניות מחשבה ופחדים שמעכבים אותנו, מחסלים תעוזה ומונעים מאיתנו הצלחה.
כחלק מהסדנה, אנו נציג בפניכם את כל הפחדים והחסמים שעוצרים אותנו בני האדם וניתן לכם כלים מעשיים לפרוץ אותם אחת ולתמיד  - ולהשיג כל מטרה ויעד!
בסדנה אתם עומדים לגלות שלהצליח בעסקים ובהשקעות, זה אפשרי גם עבורכם!

 

 

 

אבל תמיד חשבתי, כי תמיד אמרו לי... שעסקים והשקעות זה מסוכן!
 

הסכנה האמיתית היא לתת לאנשים אחרים (בתי השקעות ובנקים לדוגמא) לנהל את הכסף שלכם.
הסכנה האמיתית היא לאפשר לאנשים אחרים לקנות את הזמן שלכם,
הסכנה האמיתית היא להתעורר מאוחר מדי ולגלות שהעברתם את מרבית חייכם בהתפשרות ובינוניות - להזכר בחלומות שלכם לטרוף את העולם ולהשיג הצלחות ולהבין מה מנע מכם להשיג את החלומות שלכם, וכמה טיפשי זה היה - אבל זה עדיין לא מאוחר!

עסקים והשקעות - כמו כל דבר אחר: כשלא יודעים לשחות, כשלא יודעים לטוס, כשלא יודעים לנהוג ברכב - הכל מסוכן... אך כשיודעים - אתם תגלו שהדברים הרבה יותר פשוטים ממה שחשבתם.  הפחד הכי גדול שלכם צריך להיות הפחד מחרטה - חרטה שחלילה תגיע ממרומי גילכם כשתסתכלו לאחור - ופתאום, ראו איך כל הפחדים מתגמדים.

תחיו עבור עצמכם - חיים רק פעם אחת וזו לא קלישאה! 
אתם יכולים הרבה יותר ממה שאתם אפילו מסוגלים לדמיין (כרגע)
"הזמן לפעול לעולם לא יהיה מושלם" (נפוליאון בונפרטה)

 

 

 

טוב את האמת, זה מאוד קוסם לי ואני מאוד מאוד רוצה
אבל לרצות זה דבר אחד... אין לי מושג מה עושים מחר בבוקר!

 

עד היום מרצי פרקטיקה הכשירו וליוו מעל ל- 4,000 בוגרים בדרכם לעצמאות כלכלית וחיי חופש ושפע, שחלקם הגדול נמצאים בעשייה ומשיגים הצלחות כחלק משגרת חייהם!
כמו שאנו תמיד אומרים לתלמידנו - "אם מישהו אחד עשה זאת בעבר אז גם אתם יכולים - ברגע שאתם מבינים את הכלל הפשוט אך הכה חשוב הזה - כל מה שנשאר לכם הוא לגלות איך!"

 

ובכן - לא סתם קוראים לנו פרקטיקה, אנו מקנים לסטודנטים שלנו ידע וכלים מעשיים בעולמות ההצלחה המעשית וההפתחות האישית, וכמובן כלים מעשיים וניסיון מעשי בתחומי ההשקעות והעסקים - שלב אחר שלב, סדר פעולות שיטתי, יד ביד, אנו יתכם עד להצלחה ולאחריה!


 

 

טוב זהו אני החלטתי אני חייב לעשות את זה זה עכשיו או לעולם לא!

 

מצויין וכל הכבוד על ההחלטיות! כשתגיעו לעסקה הנחשפת ובעסקים בכלל,
התכונה הזו תסייע לכם רבות.

עסקאות טובות לא נשארות בשוק זמן רב ולאלו מכם שיהיה את הידע והביטחון, שאותם נקנה לכם, לסגור עסקה כדאית בהחלטיות (כמובן בתנאי שאתם יודעים מה אתם עושים) מובטח עתיד מזהיר בתחום העסקים וההשקעות בנדל"ן.

אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס שבתחתית העמוד ונשמח לחזור אליכם למידע נוסף
לבינתיים מוזמנים לצפות בסדנה הדיגיטלית ולהחכים כבר היום!


 

 

לגבי תנאי התשלום של מסלול הלימודים, אפשר לעשות משהו?

  

כמובן, אם החלטתם לקחת את המושכות לידיים, עלות מסלול הלימודים ודרכי התשלום לא יהיו מה שיעמדו בדרככם. תוכלו לשלם באשראי צ'קים ומזומן ולהנות מפריסת תשלומים גבוהה שמסתכמת במספר מאות שקלים בלבד מדי חודש.
בשלים להרשם עצמאית? קבלו מחיר סודי מיוחד לנרשמים עצמאית און ליין - בלחיצה כאן  .
לכל שאלה תמיד ניתן להיעזר ברפאל ב- 052-520-1720

 

  

 

מבחינת תנאי הלימוד והחניה?

 

עיקר התכנים והידע רוכזו לארבעה קורסים דיגיטליים - מקיפים ומלאי תוכן
בנוסף לקורסים הדיגיטליים - נקיים אחת למספר שבועות וובינר לייב לכל הקהילה שלנו - בו ניתנת במה לתלמידים לשאול את כל השאלות ולהביא עסקאות לניתוח - וכך כל המשתתפים לומדים ונהנים מהפריה ולמידה הדדית.

כאחת לחודש למשך שנה ניפגש במכללה. הכיתה נעימה ומרווחת, ומאובזרת בציוד הלימודי המתקדם ביותר. בנוסף, כל תלמיד מקבל גישה פרטית למכללה אינטנטית פרטית, 
אתר סגור רק לחברי מסלול הלימודים שאליו מועלים כל התכנים הנלמדים במסלול.

 

וכמובן, אף על פי שאנו ממוקמים בתל אביב, קיימת חניה מוסדרת לתלמידנו בחינם, ממש צמוד לדלת הכניסה למכללה. פשוט חפשו "פרקטיקה" ב-Waze וניפגש!

שאלות נפוצות ותשובות

יש עוד שאלות?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם!
ניתן לשלוח SMS או להתקשר ישירות לרפאל 052-520-1720

פנייתך התקבלה!