המכללה הפיננסית
לקוחות מספרים

הבסיס לכל עסק מצליח הוא קהל לקוחות מרוצה.

ובתחומי הפעילות שלנו בפרט - הצלחתנו נמדדת בהצלחתם של לקוחותינו.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכל הבוגרים והסטודנטים המדהימים שלנו,ששיתפו אותנו בהצלחותיהם וחיממו לנו את הלב, עם כל מכתב הוקרה לאחר הישג עסקי, ועם כל משוב בסיום הקורס.


אוהבים כל אחת ואחד מכם, המשיכו לעלות ולהצליח!
 


" כיום אני כבר אחרי העסקה הראשונה! "

" לקחתי את המסלול המלא של נדל"ן. עד כה ביצעתי שני קורסים: השקעות נדל"ן – עם אביב אוחנה, וסדנה מתקדמת נדל"ן – עם אביב גם כן.          

מהניסיון שלי איתכם רציתי להודות על מספר דברים...

קורס השקעות הנדל"ן ,בשבילי היה כצעד הראשוני לעולם ה"מפחיד" של הנדל"ן. וכבר בשיעור  הראשון וגם בהמשך בסדנה המתקדמת הבנתי שפחד הוא רק עניין של חוסר ידע. ותוך כדי הקורס עצמו הופתעתי לגלות שלא רק שאוכל לקבל את הידע הדרוש אלא אף הרבה מעבר וכיום אני כבר אחרי העסקה הראשונה.

וכשאני אומר "הרבה מעבר" אני מתכוון למספר דברים:

צוות המרצים – תמיד אמרו לי "מרצים מהשטח" לא תיארתי לעצמי שהם באמת כל כך "מהשטח" כמו שהם, זה כיף לשמוע ממישהו שסגר עסקה לפני מספר שעות בעלת סכומים של 6 ספרות ומעלה, או מאחד אחר שהולך מחר לעשות את זה. המרצים גם הראו מקצועיות רבה, וירדו לרזולוציות שלא תיארתי לעצמי שירדו – מצגות, תרשימים, סימולציות, וכו'.

ה"חממה" – כשנמצאים בכיתה עם 30-40 תלמידים שלכולם מטרה משותפת, אז המטרה לפעמים הופכת להרבה יותר קלה. בייחוד כמדובר בכזאת ססגוניות - אחד שיפוצניק, אחד משקיע, אחד מחפש משקיע, אחד אדריכל, אחד שמאי, וכו... פשוט הרבה הרבה יותר קל להשלים את החתיכות החסרות בפאזל ולהתמודד עם המכשולים שנתקלנו בהם ביום יום.

והכי חשוב משאירים לסוף...

אביב אוחנה – טוב האמת אביב אני מכיר אותך כבר מספיק טוב ואתה אותי כדי לדעת כמה אני מעריך את העזרה ואת הנכונות שלך להיות שם כשצריך. אבל בכל זאת, חשוב לי לציין, שלא תמיד מצפים ממרצה שלימד אותך לפני 4 חודשים להיות זמין ולענות על כל שאלה או תקלה שעולה בשטח, אני אישית, אולי כבר הייתי מאבד את הסבלנות. מבחינתי אין דבר שחשוב יותר מזה, כשמרצה שם בשבילך כדי לעזור, להדריך, לתווך לקשר אותך לגורמים הנכונים גם כשאין שם שום אינטרס כספי, לפי דעתי הוא קצת מעבר לעוד מרצה טוב. קצת הרבה מעבר! אז רק רציתי להגיד לך באמת ת-ו-ד-ה!"

בכבוד רב,

רומן מקסימנקו

מעל ל-3000 בוגרים והנה מעט ממה שהם מספרים!

 

" אלמלא הקורס איננו יודעים אם היינו עושים זאת"

 

16/9/10


" החלטנו להירשם לקורס השקעות נדל"ן בעקבות התעניינותנו בתחום.

הופתענו בתחילה לראות את אביב אוחנה, מנהל הקורס, בחור צעיר ומלא מרץ אשר הרשים אותנו בניסיונו הרב וידיעותיו המעשיות בתחום למרות גילו הצעיר. עד מהרה הבנו שעומד לפנינו בחור מוכשר, בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן שמוכן להעביר מידיעותיו ומניסיונו באדיבות ובנדיבות לכאלה המבקשים להיכנס לתחום.

הקורס בכללותו העשיר אותנו באופן כזה שנטע בנו ביטחון לגשת היום לעסקאות נדל"ן ללא חשש.

הקורס היה מובנה כך שכל הרצאה הוסיפה נדבך נוסף לידע שקיבלנו בהרצאה קודמת כך שיכולנו לצאת למלא את המשימות שאביב הנחה אותנו לבצע.

אחת לכמה הרצאות קיבלנו זריקת מוטיבציה מאביב, דבר שהוסיף למרצנו לצאת לשטח.

המרצים היו מומחים בתחומם וההרצאות היו מעניינות במיוחד. תמיד נתקלנו באוזן קשבת לכל פניותינו ושאלותינו.

היום, לאחר כחודשיים וחצי של יציאה לשטח ובדיקת נכסים, רכשנו את הנכס הראשון אשר אלמלא הקורס, איננו יודעים אם היינו עושים זאת.

אנו רוצים להודות לכל המרצים בקורס ובמיוחד לאביב אשר תמיד גילה סבלנות ואדיבות והיה עונה לשאלותינו גם כשהתקשרנו בשעות לא שגרתיות.

אנו מרגישים כעת בטוחים להמשיך בדרך הודות לידע הרב ולכלים בהם צוידנו בקורס זה.

תודה רבה לאביב אוחנה, כל מרצי הקורס ולכל הצוות ושנה טובה "

מנש ודוריס 

 •  

   

  " היום אני לפני חתימת חוזה! "

   

  " כשנרשמתי ללימודים המטרה העיקרית שלי הייתה לצבור יידע כדי לייעץ ללקוחותיי כאשר קשת שאלה אותי אם ארצה להשקיע בעצמי, עניתי לה שזו לא מטרתי וגם שאין לי בכלל כסף!!

  רק שהדברים סטו קצת ממסלולם (ולטובה!) מצאתי את עצמי מחפשת השקעה באזור מסויים!

  היום אני לפני חתימת חוזה!

  חשוב לי מאוד להודות לך אביב על הקורס שמאוד עזר וכיוון אותי. תמיד היית פה כדי לענות לי טלפונית על כל שאלותיי (והיו הרבה) אבל יותר מכל התמיכה ה"מנטאלית" שהיא לשיטתי הדבר החשוב ביותר!

  המשך להדריך ולתמוך בכולנו אביב! "

  בריג'יט צרפתי

 

" לקחתי ממך המון בעניין ביטחון ועצות כלליות ומקצועיות לקריירה ולחיים בכלל "

 

" אביב היקר,

אתה בחור בעל אנרגיות גבוהות מאוד וחיוביות.

השיעורים שלך היו מרתקים ואתה מעביר אותם בצורה מעוררת השראה!

לקחתי ממך המון בעניין ביטחון ועצות כלליות ומקצועיות לקריירה ולחיים בכלל ועל כן אומר תודה, (ענקית!)"

שלומי מ-Ynet

 

 

 

 

" היה שווה מאוד להגיע מהצפון לסדנה! "

 

 

" אביב היקר, שמחתי מאוד להשתתף בסדנה , היה שווה מאוד את המאמץ להגיע מהצפון. יש לך ידע עצום הן בתחום הנדל"ן והן בתחומים רבים אחרים, היה מרתק לשמוע את התכנים עליהם דיברת. אני בטוחה שהקורס יהיה מעשיר מאוד ומתגמל ביותר גם למי שלא יבחר לעסוק בתחום. יישר כח ושמחתי מאוד להכירך ואת הצוות הנפלא שלך "

 

 

 

 

 

"ולא יאומן, בשבועיים שאני פעילה, אני רואה רווחים יפים וגם מצליחה לפתח את העסק..."

 

" אביב שלום, אני חייבת לשתף אותך:

בסדנה שאלת את הקהל למי יש עסק עצמאי, והשבתי בקול שאני מנסה להקים כזה. ענית לי, שאם אני מנסה זה נידון לכישלון. כי כשמקימים עסק עצמאי, אם לא "מתאבדים" על הרעיון והולכים איתו באמונה עד הסוף, זה לא יצליח. ולכן כל עוד הגישה היא שאני מנסה, זה לא יצליח. ומי כמוני יודעת כמה צדקת! - הדברים שלך חדרו עמוק לתוכי, והחלטתי לשנס מותניים ולא לוותר, וכן, גם לקחת סיכונים שנמנעתי מהם בעבר.- כמובן בחוכמה, ופרי הנסיון שכבר רכשתי. מיד אחרי פסח, התחלטתי לעבוד, ולא יאומן בשבועיים שאני פעילה, אני רואה רווחים יפים, וגם מצליחה לפתח את העסק, למחוזות שבעבר לא הייתי מוכנה לשקול..... היום ברור לי שעם עקשנות, חוכמה וסיעתא דשמיא אצליח. המון תודה, דפנה "

 

" הידע שמועבר בקורס חשוב לכל אדם באשר הוא. "
 

" קורס מעניין ואיכותי שמועבר בצורה רהוטה, ברורה, מעניינת ומלהיב

ע"י כל מרצי הקורס ובראשם אביב אוחנה. הידע שמועבר בקורס חשוב לכל אדם באשר הוא. למדתי המון דברים חדשים והמון מושגים חדשים, פרקטיקה, חוקים, כלים, משכנתאות ואיך לגשת לתחום הזה שנקרא נדל"ן

אני בטוחה שהכלים שלמדתי בקורס ישמשו אותי לשנים רבות של עשייה "

 חגית

 

 • Facebook Social Icon

להמלצות נוספות ניתן להתעדכן בדף הפייסבוק שלנו!

תוכנית מקצוען בנדל"ן! Practica Premium Collection
 - בתוך חצי שנה גם אתם תדעו לעשות את זה - להשקיע, ליזום ולהרוויח.

- בואו והתחילו ללמוד כבר עכשיו - זה אפשרי גם עבורכם -
צפו עכשיו בהרצאת המבוא הדיגיטלית - הייחודית
" להשקיע ולהרוויח בנדל"ן - כל אחד יכול! "