המכללה הפיננסית
מאמרים ופוסטים נוספים:

הפחד הכי גדול שהציל אותי

הפחד הכי גדול שלי הציל אותי

שלום לך,

אני רוצה לשתף אותך בעניין מאוד אישי, בפחד שהיה פעם הפחד הכי גדול שלי - הפחד הזה הציל אותי.

הפחד הכי גדול שלי שהציל אותי היה שיום אחד, בעוד כמה עשרות שנים, אסתכל ממרומי גילי אחורה על העבר שלי... ואתחרט.

אתחרט על כך שנתתי לפחדים לעצור אותי. לפחד ממה שיגידו אחרים, לפחד ממה יקרה אם לא אצליח לממש את התוכניות שלי, לפחד מלתת לאלה שבטח יגידו "אמרנו לך" את ההזדמנות, לפחד מללכת נגד הזרם, אבל בטוח שללכת בעד עצמי...

אתחרט על כך שאסתכל אחורה ואדע שלא עשיתי את כל מה שיכולתי ואת המקסימום שבמקסימום כדי להגשים את החיים שרציתי לחיות ושידעתי שמגיעים לי... ידעתי כיוון שמגיל צעיר למזלי הבנתי שאם אני יכול לחשוב על זה, אני יכול חד משמעית לעשות את זה, גם אם באותה נקודה אני עדיין לא יודע איך...

אתחרט על התירוצים שסיפרתי לעצמי כל הזמן הזה, שזה כי אין לי זמן או שזה כי אין לי כסף, שאם היה לי ככה וככה אז בטח הכול היה נראה אחרת, או שזה בטח מאוד קשה אחרת כולם היו עושים את זה, או שזה גדול עליי... ועוד מתסמיני התרצת הנפוצה.

אתחרט על כך שהפסקתי לחלום ולקוות וקיבלתי את המציאות שאליה נקלעתי בנקודה מסוימת כגזרה נצחית... אתחרט על כך שויתרתי...

אתחרט על כך שלא העזתי ולא רדפתי אחרי החלומות שלי אלא הסתפקתי במה שנתפס בעיניי החברה כ"דבר הנכון" אבל עמוק בפנים היה ברור לי שהדבר הנכון הזה רחוק מלהיות נכון עבורי... אתחרט על הבחירה שלי בבינוניות.

אני בטוח שאלמלא הפחד הכי גדול שלי, יום אחד הייתי מתחרט, יום אחד בעוד כמה עשרות שנים, יום שבו באמת הייתי מבין, שיום אחד הכול פשוט נגמר והיום הזה הוא לא כל כך רחוק כפי שאנו חושבים החיים עפים, טסים! אז ממה ולמה אנחנו כל כך מפחדים! (ועוד במיוחד אנחנו הישראלים!)

אומרים שהמקומות הכי עשירים בעולם הם בתי הקברות - הם מלאים ברעיונות ששווים זהב, רעיונות שלא התממשו, רעיונות שנקברו ע"י הפחדים ושיכלו להפוך את בעליהם לאנשים עשירים מאוד, ואז אולי לגם יותר מאושרים.

במאקרו, אומרים שיש שתי דרכים עיקריות לקבלת החלטות בחיים - מתוך פחד, או מתוך עוצמה, הפחד הכי גדול שלי גרם לי לבחור בעוצמה.

הפחד הכי גדול שלי הציל אותי, כי לעומתו כל שאר הפחדים לא רק שמתגמדים אלא אפילו נראים פתאום די מצחיקים, מה לא?

תחשבו על זה!

אני אשמח לקבל את תגובתך על המאמר ולשמוע מה לדעתך הדבר שעוצר אותך מלהשיג עצמאות כלכלית, מה לדעתך הדבר הזה שחסר לך, שאם היה לך אותו היית חי\ה את החיים שאת\ה רוצה והחיים שמגיעים לך! - אני אתייחס לכל תגובה (ניתן גם לשלוח הודעה פרטית).

בכנס השקעות ועצמאות פיננסית ב-12 לחודש - אני מתכוון לשים סוף לכל הפחדים ושאר החסמים שעוצרים אותך, שעוצרים את כולנו, שטבועים בנו כבני אדם.

הזמן קצר והמלאכה מרובה נפגש בדיוק בשעה 17:45 לארבע שעות אינטנסיביות שבהן אני אתן לך כלים עוצמתיים לפריצת דרך אישית וכלכלית בחיים שלך ולביצוע השקעת נדל"ן רווחית ללא סיכון! כלים שניתנים ליישום גם בחייך, כלים שיעלו את תחושת המסוגלות האישית שלך פלאים!

להרשמה לסדנה הקרובה לחצו כאן באומץ ובנחישות ומלאו את הפרטים!

שלך באהבה ובעוצמה,

אביב אוחנה

#אביבאוחנה #איךעושיםכסף #הגשמהעצמית #הכנסהנוספת #הצלחה #הצלחהבחיים #הצלחהעסקית #הצלחח #השקעה #השקעהבעסק #השקעות #השקעותבנדלן #הגשמה #השקעותועצמאותפיננסית #התנהלותפיננסית #התפתחותאישית #חייםטובים #יזמותבעסקים #יזמותעסקית #להיותעצמאי #לימודהשקעות #לימודיהשקעות #לימודיהשקעותבנדלן #לימודינדלן #לימודיעסקים #לעשותכסף #נדלן #נסיקהעסקית #סיפוקבחיים #עסק #עסקמצליח #עסקעצמאי #עסקים #עצמאותכלכלית #עצמאותפיננסית #עצמאי #פנסיה #פרקטיקה #קורסהשקעותבנדלן #קורסיזמותעסקית #קורסנדלן #קורסעסקים #שגשוג